خانه » درباره ما

درباره ما

درباره ما

گروه تولیدی سایان نوآوران پاسارگاد در سال 1386 تاسیس گردیده است وتاکنون فعالیت خودرا در زمینه تولید انواع محصولات کاربردی در زمینه لوله های فاضلابی ، با بالاترین کیفیت ادامه داده.

این گروه یکی از عمده ترین تولیدکننده انواع بست های فاضلابی است که با نام تجاری سایان نوآوران پاسارگاد (s.n.pasargad) در ایران فعالیت کرده ومحصولات خود را به بازار مصرف کننده در ایران پخش می کند. محصولات تولیدی شامل ; انواع بستهای ثابت و متحرک و سیفونی. وانواع نگهدارنده فلزی ، استاپر ، بوشن کمربندی ، انواع شابلون رادیاتوری ، استاپر در سه سایز مختلف ، ساپورتی ، جعبه کلکتور و… می باشد که شرح و جزئیات تک تک محصولات در این سایت به آگاهی شما رسانده می شود.

پایبندی به کیفیت وهمگامی با نیاز های صنعت لوله های ساختمانی ، فاضلابی در طی این مدت یکی از اهداف بلند مدت ما بوده ، که موجب شده از یک طرف اعتماد مشتریان به نام سایان نوآوران پاسارگاد بیشتر شود و از طرف دیگر وظایف پیش روی خود را باتوجه به روند رو به افزایش نیاز مسکن در چند سال آتی به اهداف استراتژیک تبدیل نماید.

بنابراین مهمترین اهداف راهبردی که این گروه تولیدی در سال های آینده پیگیر آن خواهد بود به این شرح است:

  • افزایش کیفیت محصولات
  • همگام بودن با نیاز بازار هدف وتقاضای مصرف کننده وتولید محصولات جدید
  • قیمت مناسب
  • تحقیق وتوسعه (R&D) و طراحی محصولات جدید وتاکید بیشتر بر، این قسمت در فرآیندهای فعالیت های شرکت در آینده ، دارای اهمیت بیشتری خواهد بود.

 

تاریخچه شرکت

 

در شرایطی که در گذشته ، قسمت عمده بازار اتصالات لوازم بهداشتی ، ساختمانی وفاضلابی به طور عمده در اختیار محصولات فلزی بودند، که به علت کیفیت نامناسبی که داشتند ، و به دلیل اینکه این محصولات بیشتردر فضاهایی با شرایط آب وهوایی شرجی ورطوبت زیاد، مورد استفاده قرار میگیرند، سریع دچار زنگ زدگی وفرسودگی میشدند ومشکلات زیادی را به دنبال داشتند . بادرنظرگرفتن این عوامل مزاحم موجود درفضای مورد استفاده این بستها اینک محصولات این کارخانه که شامل انواع بست ها واستاپرها ودیگر محصولات ، با طراحی اصولی ، کیفیت بالا وخدمات مورد اعتماد مشتریان با نام تجاری (S.N.Pasargad) سایان نوآوران پاسارگاد به بازار مصرف عرضه گردیده .

امروز

محصولات فاضلابی و ساختمانی ، تولیدی این شرکت با در نظر گرفتن مشکلات دیروز، امروز تمامی محصولات خود را با بهترین شیوه تولید کرده واز ورق های فولادی به ضخامت های بالا و از رنگ های الکترو استاتیک برای جلو گیری از زنگ زدگی وپوشش مناسب این بست ها استفاده کرده ، و همچنین برای از بین بردن وکاهش صدای آب دارای بهترین عملکرد میباشد ونکته مهمتر اینکه در این بستها از لاستیک هایی به ضخامت های مناسب واز مواد ای.پی.دی.ام (E.P.D.M) استفاده می کند، تا رضایت خاطر مشتریان را از محصولات تولیدی خود جلب نماید.

و اما فردا

پایبندی به کیفیت بالا وهمگامی با نیاز های صنعت فاضلاب وساختمان در تولید محصولات متنوع ، ومتناسب با نیاز مصرف کننده وحفظ اعتماد مشتریان به عنوان بالاترین ارزش ، اهم فعالیت گروه سایان نوآوران پاسارگاد (S.N.P) می باشد.

 

 

بایک بار خرید سفیر برند ما می شوید

 

دانلود رزومه
تصویر منتخب سایان

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration